שאלות נפוצות

אנחנו בחושים מגיעים לכל מקום בארץ, רק תגידו איפה ואנחנו כבר נהיה שם.

רצוי לתאם אירוע כמה שיותר מוקדם, על מנת שיהיה מספיק זמן להיערך בהתאם, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת בניית התפריט, אבל, גם אם לא היה לכם זמן לטפל בהזמנה מספיק זמן מראש, נדע לענות על הציפיות שלכם באופן האופטימלי ביותר לשביעות רצונכם.

אצלנו בחושים אנו מקיימים אירועים גם למספר אורחים קטן, אז גם אם יש לכם אירוע קטן עם מספר אורחים מצומצם, אנו נדע לתת לכם את השירות המותאם.

כן, חלק מהתפריט בחושים הינו טבעוני ויכול לתת מענה לאורחים שזקוקים לכך. כמו כן, אנו מתאימים את עצמנו ללקוחותינו ולא להיפך, תמיד נשמח להוסיף, לשנות ולהתאים את תפריט האירוע לצרכי הלקוחות שלנו.

מעבר לעובדה שאנחנו חברת קייטרינג שמספקת שירותים מלאים לאירועים מא' ועד ת' אנחנו גם מספקים מגשי כיבוד ואירוח, ללא הצורך בשירותים נוספים. את מגשי האירוח שלנו אנו נביא אליכם, מוכנים להגשה על השולחן.

אצלנו בחושים ניתן לבחור את סגנון האירוע, ניתן להזמין אירוע שיהיה כארוחת בופה, אך ניתן להזמין גם דוכני מזון בהתאם לאופי האירוע והצורך של הלקוח.

חושים מקיימת אירועים הן במקומות סגורים והן במקומות פתוחים. אנחנו אוהבים שמאתגרים אותנו, תנו לנו חוף ים, מדבר, או אמצע יער, ואנחנו כבר נרגיש שם בבית ונקים לכם את האירוע המושלם.

שמנו לנו למטרה בחושים, לתת מענה מושלם ללקוחותינו ולכן, במידת הצורך אנו נדאג לספק לכם הלקוחות את השירות השלם לכל מרכיבי האירוע.

אנחנו מספקים שירות הפקת אירועים ואת כל השירותים הקשורים לאוכל, מכלים חד פעמיים ורב פעמיים, שירות מלצרים, שירותי עריכה ועיצוב. בקיצור, אצלנו תהיו אורחים באירוע שלכם.

לפרטים ומידע נוסף

התקשרו: 052-4209228 | 077-4209228​